Modele fustanesh vjeshte dimer

Nëse ka një gjë të cilën do e shihni shumë në instagramet e blogereve janě këmbët dhe fustanet mini. Modelet që do të shihen gjithandej këtë saison janě të njëjtë me ATO të partie në vitin 1989, që do të thotë me materiale sateni, të mëndafshta, Kadife, me kristale dhe zbukurime e detaje të përdorura me bollëk, por në fustane shumë të shkurtra. Të kombinuara me bizhuteri, këpucë, çanta, aksesorë, flokët, APO doreza dhe syze, këto veshje do të jetë me siguri ATO që do të dominojnë sezonin e festimeve të fundvitit. Fundet e ngushta dhe minifundet me motive grafike; janě ATO, istet e e padiskumarhme të garderobës dimërore. Për t`u veshur me xhaketa, siç sugjerojnë Emporio Armani e Lanvin – ose për tu kombinuar me bluza Kashmir për një efekt rastësor Shik. Hapësirë Edhe për fundet me pala, më mirë nëse janě në ton pastel ((Balenciaga) dhe për ATO shumë të gjata për t`u kombinuar me këmisha dhe athlète (Carolina Herrera). Fustani je Zi me ruiner A + çizme të ngushta të shkurtra nëse krijuesit diktojnë vazhdimisht tendencat me sfilatat e pneu, Fashion Week vazhdojnë të jenë një frymëzim i vazhduar në fushën… Fustani me TEKSTURA të ndryshme + çizme të shkurtra nga lëkura e lëmuar fustanet e mëposhtme janě të Markave të ndryshme të njohura, por gjithsesi, të lehta për t`u gjetur Kudo për t`i blerë. Ashtu si personazhi i Dorothés Tek “Magjistari i Ozit” që adhuronte këpucët e kuqe, Edhe Ju gjatë këtij sezoni do… Jeni kthyer të gjitha në qytet dhe keni hequr kostumet e banjës dhe fustanet e lehta, ka ardhur momenti të shqyrtoni se çfarë do të vishni nga Tani Deri në muajt e ardhshëm. Çfarë risie këtë Sezon? Efektet e mamisol vazhdojnë të jetë privilégier ji i Stilit, pamje e garantituar, Linja të mbrojtura kundër… Jeni gati të zbuloni të Rejat e fundit? Fillojmë: KY fustan, në shikim të parë na përkujton ruiner e bërë nga dy pjesë: fustan valëzues (i hollë) me Lule dhe këmishë pambuku me mëngë të gjata. KY modèle Trendi duket bukur me çizme që kanë shirita dhe karficë dekoruese.

170 vjet dhe NUK i ndjeni: xhinset vazhdojnë të jenë një veshje e domosdoshme dhe e domosdoshme, falë shkathtësisë që i ka dalluar Gjithmonë.

This entry was posted in Uncategorized by Marcin. Bookmark the permalink.

Comments are closed.